Hotel Hugo Business&Spa,
Ankunft 22 September 23
Reise 23 September 23

Im Hotel und Umgebung

Okoliczne atrakcje

Pieszo, rowerem czy samochodem? Bez względu na formę komunikacji przygotowaliśmy dla Was ciekawe propozycje atrakcji. Ciekawostki, malownicze trasy rowerowe, rozrywka na polu golfowym oraz zwiedzanie winnicy, toru wyścigowego lub Muzeum Koszulki Piłkarskiej. To wszystko na miejscu lub w zasięgu maksymalnie godziny podróży samochodem.

Skarb ukryty w murach...

... znaleziony został w lipcu 2014 roku obok głównego wejścia do budynu SPA w trakcie trwania prac remontowych. W wykonanym odwiercie odkryto kamień węgielny rozpoczynający budowę sanatorium i szpitala w 1884 roku.

Pieszo, rowerem lub samochodem...

... wybór należy do Was, a o trasę nie musicie się martwić! Wszystko znajdziecie w mapce dostępnej poniżej lub w recepcji hotelowej.

Karolinka Golf Park...

... to pole golfowe położone w Kamieniu Śląskim. Cały obiekt zajmuje 70 hektarów i znajduje się zaledwie 35 km od hotelu. Jest to jedyne pole golfowe w regionie.

Silesia Ring...

... znajduje się w Kamieniu Śląskim 35 km od hotelu. Jest najnowszym torem wyścigowym w Polsce i drugim pod względem długości nitki toru, która wynosi 3 636 metrów.

Winnica Cwielong-Olszewski...

... powstała w 2013 roku w Balcarzowicach i w Grzeboszowicach. Prowadzona jest przez lokalnych miłośników wina. Obiekt znajduje się w odległości 12 km od hotelu.

Miejski przewodnik dla aktywnych

Nieważne czy wpław, kajakiem, na dwóch kółkach lub na własnych nogach. Ważne, że aktywnie! Kędzierzyn-Koźle mobilizuje do ruchu. Na każdego czeka tu pełen wachlarz sportowych propozycji. Poznacie je wszystkie dzięki atrakcyjnemu przewodnikowi.

Oferty specjalne Najlepsze

Kontakt

* Pflichtfeld

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen