Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

BEZPIECZNY HOTEL

Zasady bezpieczeństwa i higieny

Drodzy Goście,

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce i w trosce o Państwa bezpieczeństwo wprowadziliśmy nowe zasady bezpieczeństwa i higieny w obiekcie Hotel Hugo Business & Spa***
Mamy nadzieję, że zastosowane przez nas usprawnienia pozwolą Państwu w pełni cieszyć się pobytem, w zdrowiu i spokojnej atmosferze.

 

RECEPCJA

 

POKOJE HOTELOWE

 

RESTAURACJA, KAWIARNIA

 

STREFA SPA & WELLNESS

 

PERSONEL

 

CAŁY OBIEKT

Jeśli masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 77 40 53 440 lub mailowo pod adresem: recepcja@hotelhugo.pl. Obie formy kontaktu są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


Na naszej stronie www.hotelhugo.pl możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.

Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590. Dbaj o zdrowie swoje i innych.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij